Jdi na obsah Jdi na menu
 


12.7.2008

Ani nevím, kde mám začít - uběhlo hodně času a událo se spousta věcí. Hlavně jsem slavil své první narozeniny - takže všem ještě jednou moc děkuji za dárečky, moc se mi líbily. Taky jsem se byl koupat několikrát na koupališti. Jinak papám už moc papaníčka - brambory, zeleninu, masíčko, taky mám rád sýr a dnes jsem poprvé papal melouna. Ten mi hodně chutná! :o) Už dělám první krůčky u nábytku, rychle lezu po kolínkách a říkám první slovíčka.

16.7.2008

Dnes jsem poprvé papal sám broskev a moc mi chutnala. Jinak jsem měl v týdnu maliny a už taky papám rád kuřátko. S maminkou už trénujeme chůzi za ručičky a dokonce mě to i baví. Taky jsem měl tento týden velký průšvih - vyzobl jsem klávesnici u tatínkova notebooku, co měl doma, takže je teď rozbitý - tímto zdravím tatínkova šéfa, ať se nezlobí! Jsem ještě malý! :o)

21.7.2008

Dnes jsem zjistil, že se nezobrazovaly příspěvky v červenci, takže se omlouvám za technickou poruchu a aspoň máte dnes víc čtení.

Tak jsem si poprvé zařádil na pískovišti. Maminka měla radost, protože jsem měl písek úplně všude, ale mě to tak strašně bavilo! Vůbec se mi nechtělo pryč, tak jsem moc plakal, když jsme už museli jít domů. Už se tam zase moc těším. A ještě mě moc baví leporelo. Moc rád ho skládám a taky si prohlížím obrázky.

25.7.2008

Chtěl jsem vám říct, že mi moc chutnají domácí polévky. Maminka je teď pořád vaří a moc mi chutnají. Mňam, mňam. Taky se pořád stavím na nožičky, moc mě to baví - až na ty boule, když někdy náhodou spadnu.