Jdi na obsah Jdi na menu
 


9.9.2008

Takže se konečně chystáme na dovolenou k moři. Už se všichni moc těšíme. Tedy, já vlastně nevím, do čeho jdu, ale cítím, že se doma něco děje. Jinak už udělám pár samostatných krůčků, ale jenom někdy. Už se pomalu pouštím za ručičku, ale taky jenom někdy.

Minulý týden jsem se byl zase projet s tatínkem na kole a byl jsem taky v zoo. Tam bylo zvířátek! Nejvíc se mi líbil nosál červený.  A s ledním medvědem jsem se díval z očí do očí. Taky jsme byli na koupališti - tam se mi mooooc líbilo!

Tak nám držte palce, ať doma nic nezapomeneme a těším se, až vám zase budu vyprávět!

 

11.9.2008

Věděl jsem, že jsem vám zapomněl něco důležitého říct! Byl jsem poprvé u kadeřnice! Sice mě to tam ke konci trochu nebavilo, ale vydržel jsem to a teď mi všichni říkají, jak mi to moc sluší!

A taky jsem byl zase po prázdninách poprvé plavat a potápěl jsem se! Nejvíc mě bavilo skotačit ve vodě, ale jinak jsem byl nějaký mrzutý. Tak snad příště to bude lepší!

 

23.9.2008

A jsme zase doma! Včera jsem přiletěl letadlem, kapitánovi jsem se moc líbil, tak mě přivítal na palubě osobně a pozval mě do kokpitu. Jinak jsem většinou celý let tam i zpátky prospal.

Moře se mi moc líbilo. Hned první den jsem si hrál s vlnama na honěnou - to mě strašně bavilo, ani jsem nechtěl z vody. Taky jsem pak chytil rýmičku. Maminka byla nastydlá ještě před odletem, takže jsme už pak moc do vody nechodili. Takže nejvíc si to užil tatínek.

Bylo tam moc dobré papání - banány, jahody, melouny (hlavně ty žluté bez pecek :o), palačinky, sýry, masíčko (hlavně kuřecí steaky - mňam!) a taky ryby, těstoviny, moc dobré polévky (nejrůznější vývary a krémy) - no prostě mlaskačka. 

Bylo tam hodně dětí, tak jsem se kamarádil - nejvíc s Ruskama, Němkama a Angličankama. Měli jsme tam takový koutek pro děti, kde jsme se scházeli.

 

5.10.2008

Tak pár novinek ještě do září: jednak jsem dnes poprvé kreslil - najdete ve fotogalerii. Docela mě to i bavilo a hezky jsem držel fix. Dále papám už sám příborem - vidličkou nebo lžičkou, ale jenom něco. A taky jsem dnes chodil sám venku - už bez držení a docela velké "vzdálenosti". Tak mi držte palce, ať mi to jde ještě lépe.