Jdi na obsah Jdi na menu
 


6.5.2008

Tak to nějak rychle uteklo a máme tu květen. Už se moc těším, až bude teplo častěji - aspoň můžu venku běhat. No, zatím spíš chodit, vlastně ani to ještě moc ne, ale už se stavím u kočárku, když jsme někde na procházce a to já moc rád. Stojím, kde se dá.

Vlastně se toho událo zase tolik, že to budu muset uvádět postupně. Teď mě jen napadá, že se hrozně rád vozím na autíčku doma. Projedu vždycky všechny místnosti a pěkně se všude rozhlížím, zda je všechno, jak má být. Hraček mám habaděj a někdy to vypadá, že mi už nestačí. Z toho rodiče nemají moc velkou radost, ale když já je mám opravdu všechny už prohlídnuté. Pravdou ale je, že na nich často objevuju nové a nové podrobnosti... :o)

Taky už říkám mama a sním celé jablíčko - to já moc rád. Taky hodně papám, ale někdy mám tak plné bříško, že už nemůžu. Tak a víc vám napíšu zase příště, už jdu spinkat - jsem mocinky unavený. Dobrou noc.

12.5.2008

Tak, další týden utekl jako voda. Tak vám chci říct, že jsem se byl podívat za dětmi na pískovišti. To bylo pro mě nových věcí. Ještě jsem si moc nehrál, jen se díval. Ale pak mě rodiče pohoupali a to se mi moc líbilo. No, už se těším, až budu mít svou klouzačku doma - maminka s tatínkem mi ji asi koupí, ale to budu muset být stráášně hodňoučký - a to nevím, jestli dokážu. :o)

Jinak mi už zase nechutnají jablíčka. Maminka je z toho smutná, ale já už je umím papat, tak radši zkusím něco jiného, jen ještě nevím co. :o)

Ještě vám musím povědět, jak jsem si šahal na travičku. Jéé, to bylo hezké - ono to šimralo. A mohl jsem si ji trhat, jak jsem chtěl. Tak jsem ji pěkně škubal. Teď už je krásně, tak chodíme zase hodně ven a tam se mi moc líbí.  

20.5.2008

Už se moc těším - půjdeme s maminkou poprvé na plavání. Budu se muset začít asi trochu otužovat. Jsem moc zvědavý na nové kamarády.

Jinak už hezky papám rohlíček a chlebíček, jablíčko mi zase začalo celkem chutnat. Ale stejně nejradši mám pořád mlíčko. No a masíčko, to je samozřejmé.  To mám každý den k obědu. Už jsem měl i zeleninku s treskou a tuňákem, no snažím se papat moc zdravě.

22.5.2008

Tak dneska jsem měl velký den - byl jsem poprvé plavat v bazénu. V šatně jsem mamince pořád někam utíkal pryč, protože jsem byl už moc zvědavý, co mě čeká. Moc jsme si to užili. Voda byla celkem teploučká a hráli jsme spoustu her. Chytali jsme míčky, destičky, vozili jsme se na takové velké desce, plaval jsem na zádech i na bříšku. Taky mi maminka několikrát polila hlavu jako nácvik na potápění. To bylo nových věcí. Některé děti plakaly celou dobu - já ne, ale taky jsem se trochu bál. Zato se mi nelíbilo v šatně po koupání - to jsem měl už hlad a byl jsem ze všeho taky dost unavený. Tak příště vám budu zase vyprávět další novinky.

26.5.2008

Měl jsem hodně špatný víkend - byl jsem moc nemocný. Už v pátek mi bylou ouvej a v sobotu a v neděli jsem měl horečky přes 40 stupňů. Ach jo, jsem moc unavený, ospinkaný a dnes už ani nemám moc chuť papat, tak piju hlavně mlíčko, abych měl dost tekutin. Jinak si dám trochu jablíčko a masíčko k obědu, ale jen trošičku. Pořád spinkám a v noci jsem zase nespal vůbec. Maminka mi dělala zábaly a dávala mi meducínku, ale dneska mám zase teploty. Byl jsem u paní doktorky, ale nic mi nezjistila, tak to mám ještě chvilku vydržet a pak se uvidí. Jsem moc statečný, ale strááášně moc unavený a zase se mi chce spinkat, takže si jdu zase zdřímnout. Doufám, že už to bude brzo lepší, abychom mohli ven. Je tam moc krásně a zrovna musím být zavřený doma. Tak mi držte palce, ať se brzo uzdravím.

27.5.2008

Pořád se cítím hodně slabý, ospinkaný a mám ještě teplotu skoro ke 39 stupňům. Ale docela se mi ji dnes podařilo pokořit. Jsem ale celý den hrozně ukňouraný, ospinkaný a ani se mi nechce ještě vůbec lézt. Maminka měla o mě strach, protože dobrovolně ležím v postýlce a ani se mi z ní nechce ven, nejradši v ní celý den ležím skoro bez hnutí a někdy maminka se mnou a potíme se spolu. Trochu papám, ale pořád jsem nevrlý, nemám dobrou náladu a tak radši ještě hodně spinkám. Venku je přitom tak krásně! Ach jo.

28.5.2008

Tak jsem si myslel, že mám vyhráno, ale ouvej. Už nemám horečky, ale jsem celý osypaný a mám vyrážku po tělíčku a na hlavičce. To mě taky dost vyčerpalo, tak dneska taky hodně spinkám. Snad to už budu mít brzo za sebou a budu zase čilý jako rybička.

29.5.2008

Tak abyste věděli, dnes mi bylo zase o kousek lépe. Vyrážka mizí a už začínám zase běhat a hledat hračky. Hned bylo poznat, že mi je lépe, protože mě začaly zajímat zase hračky a usmíval jsem se zase trochu víc. Sice jsem ještě hodně spinkal a večer jsem byl taky unavený, ale už jsem i trochu víc papal, takže to bude lepší a lepší. Maminka s tatínkem mě chtějí vzít někam na čistý vzduch a hlavně do jiného prostředí, protože jsme byli celý týden zavření a potřebuji změnu (a oni taky, protože jsou hodně unavení po takovém náročném týdnu). Týden předtím jsme měli taky hodně zařizování - kvůli mému plavání jsme sháněli plavečky na mě (tak malou velikost nebylo možné sehnat :o) a plínečky do vody, taky tak malou velikost jsme nemohli nikde dostat, takže toho bylo za posledních 14 dní habaděj, takže si všichni musíme odpočinout. Už se moc těšíme. Jestli se mi nepřihorší, tak zítra odjíždíme!